
Air Conditioner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Ceiling unit |
| Color | White |
| Dimensions | 700x300x150 mm |
| Power | 1200W |
| Refrigerant | R410A |
| Voltage | 220V |
| Usage | Cooling residential spaces up to 200 sq ft. |
| Features | Cooling, Efficient, Quiet operation, Remote control, Compact design |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ZEN AIR has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Air Conditioner from ZEN AIR at Trade India quality-assured services.
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
25
Establishment
2006
























