
Premium Electric Industrial Vacuum Cleaner - Lightweight, Portable Design | Automatic Cleaning For Clutter-free Car Interior
Price: 15000.00 INR / Number
(15000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Power Source | Electric |
| Color | Black |
| Weight | 1kg |
| Length | 25cm |
| Voltage | 12V |
| Filter Type | HEPA |
| Usage | Car interior cleaning; effectively removes dust, debris, and pet hair from car seats, carpets, and other interior surfaces. |
| Warranty | 1 year |
| Features | Lightweight, Portable, Electric, Powerful suction, Easy storage, Car cleaning |
| Supply Ability | 10 Per Month |
| Delivery Time | 30 Days |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Mop | 1 |
| Product Unit | 4 Piece/Pieces |
| Price Type | fixed |
| Moq | 1 |
| Currency | INR |
| Returnable | No |
| Stock Quantity | 25 |
| Price | 15000.00 INR (Approx.) |
| Brand Name | LAKHI ENTERPRISE |
| Packsize | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Specifications:
Condition: New
Grade: Premium
Quality: Optimum
Driven Type: Electric
Type: Industrial Vacuum Cleaner
Automatic Grade: Automatic
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, LAKHI ENTERPRISE has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Vacuum Cleaner from LAKHI ENTERPRISE at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
North 24 Parganas, West Bengal
Proprietor
Mr. Raja Roy Chowdhury
Address
Basudevpur More, Post- Shyamnagar, P.S.- Jagatdal, Dist- 24 Parganas North, North 24 Parganas, West Bengal, 743127, India
Report incorrect details

























