
Bns Vacuum Cleaner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Blue |
| Power | 1200W |
| Capacity | 20L |
| Weight | 5kg |
| Dimensions | 45x35x30cm |
| Material | ABS plastic |
| Usage | Wet and dry cleaning of homes, offices, garages |
| Features | Powerful suction, Durable design, Easy to use, Efficient cleaning, Lightweight |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, BNS AGENCY has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vacuum Cleaner in bulk from BNS AGENCY at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
GST NO
07AAJPG1435E1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAJPG1435E1Z5
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. T. K. Goswami
Address
S-531, SCHOOL BLOCK, SHAKARPUR, Delhi, Delhi, 110092, India
industrial vacuum cleaners in Delhi
Report incorrect details







































