
Zigpower Vacuum Cleaner
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Vacuum Cleaner |
| Dominant Color | Red |
| Material | Stainless steel |
| Power | 1500W |
| Capacity | 20L |
| Voltage | 220V |
| Weight | 10kg |
| Usage | Industrial & Commercial cleaning |
| IP Rating | IPX4 |
| Warranty | 1 year |
| Features | High performance, Safe to use, Reasonable price, Stainless steel, Wet & Dry |
| Packaging Details | clean and seal proof package |
Product Overview
Key Features
Features:
Safe to use
Reasonable price
High performance.
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, NECKPOWER INDIA PRIVATE LIMITED has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vacuum Cleaner in bulk from NECKPOWER INDIA PRIVATE LIMITED at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
6
Establishment
2009
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
23AAHCN9464B1ZI
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cash, Cheque/DD, Wallet & UPI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 23AAHCN9464B1ZI
Indore, Madhya Pradesh
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Virendra
Members since
7 Years
Address
Head Office :- Wa-87, Scheme Number 94, Bombay Hospital Service Road, Nakoda Khamand, Indore, Madhya Pradesh, 452010, India
cordless vacuum cleaner in Indore
Report incorrect details



































