
Ups Batteries
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Red |
| Material | Polypropylene |
| Voltage | 12V |
| Capacity | 12AH |
| Dimensions | 150mm x 87mm x 165mm |
| Weight | 2.5kg |
| Warranty | 1 year |
| Features | Long Life, High Efficiency, Compact Size, Smooth Performance |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, RAJ AUTOWAYS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Batteries from RAJ AUTOWAYS at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
25
Establishment
1984
GST NO
06AADFR0190B1ZR
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AADFR0190B1ZR
Gurugram, Haryana
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. S B Sachdev
Address
Shop No.5A, GD Plaza, Mehrauli Road, Gurugram, Haryana, 122001, India
Report incorrect details































