
Silver Ss Pipe Tees
Price: 330.40 INR / Piece
(280.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
350.00 INR / Piece
Weight :
10.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
10
In Stock
Product Specifications
| Color | Silver |
| Product Type | Other, SS Pipe Tees |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Round |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 500 Per Day |
| Delivery Time | 3 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Height | 5.00 cm |
| Product Unit | 10 Piece/Pieces |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Mop | 10 |
| GSTIN | 18% |
| Color | Silver |
| Price | 280.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 100 |
| Shipping Type | free |
| MRP | 350.00 INR |
| Weight | 10.00 Kilogram |
| Currency | INR |
| Price Type | fixed |
| Brand Name | Diamond Steel (India) |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Breadth | 5.00 cm |
| Pkg Box Length | 5.00 cm |
| Returnable | No |
| Moq | 10 |
| Minimum Ordered Packs | 10 |
| Minimum Order Quantity | 10 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Wholesaler, Dealer, Producer
Employee Count
4
Establishment
2006
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AMFPP6145C1Z4
Payment Mode
Cash Against Delivery (CAD), Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AMFPP6145C1Z4
Mumbai, Maharashtra
Proprietor
Mr. Prajapati
Members since
3 Years
Address
Shop No. 25, Ground Floor, 2nd Sutar Gali, Mumbai, Maharashtra, 400004, India
pipe tees in Mumbai
Report incorrect details


































