
Sokkia Auto Level - 24x Magnification, 36 Mm Objective Aperture, 0.3 M Minimum Focus | Ipx4 Water Protection, 15 M Working Range, Vibration & Shock Resistant
Price: 13500.00 INR
(13500.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Model | C320, C330, C410 |
| Telescope Magnification | 20X-24X |
| Objective Aperture | 30-36 mm |
| Minimum Focus | 0.3-0.9 m |
| Accuracy (1km) | 2.0-2.5 mm |
| Compensator Type | Pendulum |
| Water Protection | IPX4 |
| Horizontal Circle | 1gon |
| Weight | 1.0-1.7 kg |
| Usage | Construction surveying, leveling tasks |
| Features | Automatic leveling, Easy sighting, Durable design, Shock resistant, Compact body, Sharp view |
| Delivery Time | 1 Days |
| Main Domestic Market | North India |
| Currency | INR |
| Product Unit | 15 , , Unit/Units |
| Moq | 1 |
| Mop | 1 |
| Stock Quantity | 55 |
| Unit Type | , Unit/Units |
| Price | 13500.00 INR (Approx.) |
| Brand Name | SUPERTECH SALES & SERVICES PVT. LTD. |
| Packsize | 1 |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
6
Establishment
2004
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09AATCS5000N1ZU
Payment Mode
Cash on Delivery (COD), Cash in Advance (CID)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AATCS5000N1ZU
Noida, Uttar Pradesh
Director
Mr. Basant Joshi
Address
Plot No. S-9/10, S-11/12, Second Floor, Sector- 5, Near Shri Krishna Complex, Sharma Market Noida, Uttar Pradesh, 201301, India
Report incorrect details































