
Sokkia Auto Level By Om Enterprises
Price: 25700.00 INR
(25700.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Accuracy | 1.5mm/km |
| Magnification | 28x |
| Weight | Approx 3kg |
| Material | Aluminum alloy |
| Dimensions | 150x150x100mm |
| Standards | ISO 17123-2 |
| Usage | Leveling construction sites, surveying land and building foundations |
| Features | Precise leveling, Easy operation, Durable design, Reliable accuracy, Efficient workflow |
| Product Unit | 3 Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Moq | 1 |
| Price | 25700.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 20 |
| Brand Name | OM ENTERPRISES |
| Price Type | fixed |
| Mop | 1 |
| Returnable | No |
| Packsize | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Sokkia Auto Level
We bring forth to our clients a wide assortment of Sokkia auto level manufactured using high grade raw material in compliance with global quality standards and norms. Under the guidance of our proficient quality team these finished Sokkia auto level are quality checked on various parameters prior to dispatch at our client end. Our workforce is highly involved in ensuring that our clients get the finest range of our products. In addition, we offer highly competitive market price to our clients.
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
15
Establishment
2006
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27ANTPP2231L1ZI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27ANTPP2231L1ZI
Pune, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
MD
Mr T A Patil
Members since
6 Years
Address
Om House, S.No. 151/14/12, Magarpatta Road, Near Noble Hospital, Opp. Nine Options, Pune, Maharashtra, 411028, India
Report incorrect details



































