
Smoker's Package - Portable Cupholder Ashtray Set | Includes Covered Muffin Tin Ashtray, Lighter, And Holder
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Ashtray Kit |
| Primary Color | Black |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 7x5cm |
| Weight | 100g |
| Ashtray Capacity | 50ml |
| Lighter Type | Cigarette |
| Usage | In-vehicle smoking convenience |
| Packaging | Retail Box |
| Features | Convenient, Car ashtray, Easy use, Cup holder fit, Complete kit |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, General Motors has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Auto Accessories in bulk from General Motors at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
Bengaluru, Karnataka
Director
Mr. Prabhakar Marur
Address
creator building, itlm, white field, Dist.bangalore, Bengaluru, Karnataka, 560066, India
Report incorrect details





























