


Smiley Soap Dish
Price: 760.00 INR / Piece
(760.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
Minimum Pack Size :
80
In Stock
-80+
Product Specifications
| Material | Stainless Steel |
| Diameter | 10cm |
| Height | 5cm |
| Weight | 150g |
| Finish | Polished |
| Mounting | Wall mount |
| Design | Smiley Face |
| Features | Drainage, Hygiene, Stylish, Durable, Easy Clean, Space saving |
| Supply Ability | 200 Per Month |
| Delivery Time | 1-2 Days |
| Price | 760.00 INR (Approx.) |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Brand Name | INDUS INDIA ENTERPRISE |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Mop | 80 |
| Product Unit | 80 Piece/Pieces |
| Stock Quantity | 400 |
| Moq | 80 |
| Currency | INR |
| Minimum Ordered Packs | 80 |
| Minimum Order Quantity | 80 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Many customers know very little about sanitaryware, not in terms of use but in terms of good quality. Because of less knowledge about quality sanitaryware, most customers end up buying a sanitaryware piece that is high on attractive looks but low in quality and service life. Knowing this fact and believing in ethical trading, we, Indus India Enterprise, does not cheat our clients by serving high on looks and low in quality sanitaryware. We present only durable and cost-effective sanitaryware before customers to make their spending, worthy. In Aligarh, Uttar Pradesh (India), we have our well-developed storage unit to make storing of sanitaryware easy, hassle-free and prompt. Being a wholesaler, seamless sanitaryware like Soap Dish, Towel Rod, Tumbler Holder, Shampoo Dispenser and Bathroom Mirror are sourced from trusted Indian c
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2018
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09CHJPS8844Q1Z1
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09CHJPS8844Q1Z1
Rating
Aligarh, Uttar Pradesh
Proprietor
Mr. Rajat Sharma
Address
Plot No. 19/443, Pala Sahibabad, Aligarh, Uttar Pradesh, 202001, India
Report incorrect details



























