
Semi Automatic High Speed Slicer
Price: 150000.00 INR / Piece
(150000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
150000.00 INR / Piece
Weight :
600.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | Stainless Steel |
| Dimensions | 100X50X80 Cm |
| Power | 220V |
| Weight | 150 Kg |
| Blade Material | High Carbon Steel |
| Speed | Variable |
| Capacity | High |
| Features | High Speed, Precise Cuts, Easy Operation, Durable Design, Efficient Slicing, Clean Cuts, Versatile Use, Time Saving, Cost Effective, Safe Operation |
| Supply Ability | 10 Per Week |
| Delivery Time | 20 Days |
| Brand Name | AQME BAKE AUTOMATION & PACKAGING |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Price Type | fixed |
| Weight | 600.00 Kilogram |
| Price | 150000.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Height | 45.00 cm |
| Packsize | 1 |
| Moq | 1 |
| Mop | 1 |
| Stock Quantity | 10 |
| Shipping Type | free |
| Max Quantity | 10 |
| Returnable | No |
| Pkg Box Breadth | 30.00 cm |
| Min Quantity | 1 |
| MRP | 150000.00 INR |
| Pkg Box Length | 65.00 cm |
| Currency | INR |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
12
Establishment
2012
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09CMEPK8508B1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09CMEPK8508B1Z5
Ghaziabad, Uttar Pradesh
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Sanju Kumar Saini
Address
Plot No. 113, Anand Industrial Area, Mohan Nagar, Ghaziabad, Uttar Pradesh, 201007 , India
slicer machine in Ghaziabad
Report incorrect details




























