
Blue And White Semi Automatic Grade Sigma Powder Mixture Machine
Price: 295000.00 INR
(250000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
295000.00 INR / Unit
Weight :
600.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Blue and White |
| Type | Sigma Powder Mixture Machine |
| Automatic Grade | Semi-Automatic |
| Payment Terms | Others, Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID) |
| Delivery Time | 10-15 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Currency | INR |
| Price | 250000.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1 |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Max Quantity | 100 |
| Brand Name | SUZEN ENTERPRISES |
| MRP | 295000.00 INR |
| Min Quantity | 1 |
| Pkg Box Height | 30.00 in |
| GSTIN | 18% |
| Color | Blue and White |
| Pkg Box Length | 60.00 in |
| Shipping Type | flat_rate |
| Mop | 1 |
| Weight | 600.00 Kilogram |
| Returnable | No |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Breadth | 36.00 in |
| Price Type | fixed |
| Stock Quantity | 100 |
| Shipping Rate | 0.00 |
| Unit Type | Unit/Units |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Product Overview
Key Features
Excellent Functionality
Less Power Consumption
Minimum Maintenance
Trouble free performance
Easy to operate
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, SUZEN ENTERPRISES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mixer Grinder in bulk from SUZEN ENTERPRISES at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
1990
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AKRPB9635M1ZI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AKRPB9635M1ZI
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Noor Hasan
Address
Kh.No:15/25, Ground Floor, Street No. 5, Saroop Nagar, Near Shani Mandir, Delhi, Delhi, 110042, India
powder mixers in Delhi
Report incorrect details





































