
Semi Automatic Double Deck Oven 2
Price: 75000.00 INR
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Deck Oven |
| Dominant Color | Silver |
| Decks | Two |
| Material | Stainless Steel |
| Power | 220V |
| Dimensions | 1200x800x1000 mm |
| Weight | 150 kg |
| Usage | Baking bread, pastries, and pizzas in commercial settings. |
| Features | Double Deck, Semi-Automatic, Efficient Baking, Durable Design, Easy Operation |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
50
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27BEYPK0611N1Z0
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27BEYPK0611N1Z0
Mumbai, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Owner
Mr. Warish Khan
Members since
4 Years
Address
Unit No. 3 , Gilbert Compound, Durga Mandir Lane, Khairani Road, Sakinaka, Andheri Kurla Road, Mumbai, Maharashtra, 400072, India
Report incorrect details





























