
Roots Flipper Sweeper - Material: Metal
Price: 27300.00 INR / Unit
(27300.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
27300.00 INR / Unit
Weight :
26.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Usage | Floor Cleaning |
| Product Type | Roots Flipper Sweeper |
| Material | Metal |
| Type | Floor Sweeper |
| Condition | New |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Delivery Time | 4-5 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Product Unit | 10 Unit/Units |
| Price | 27300.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1 |
| Price Type | fixed |
| Brand Name | GEOCARE ENVIRO PROJECTS PVT. LTD. |
| Returnable | No |
| Unit Type | Unit/Units |
| Mop | 1 |
| Pkg Box Height | 1020.00 in |
| Shipping Rate | 28000.00 |
| Pkg Box Breadth | 1000.00 in |
| Weight | 26.00 Kilogram |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Length | 800.00 in |
| MRP | 27300.00 INR |
| Stock Quantity | 10 |
| Shipping Type | flat_rate |
| Currency | INR |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
20
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
36AAGCG8147H1ZD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 36AAGCG8147H1ZD
Secunderabad, Telangana
Director
Mr Naveen
Address
Plot No. - 19, Lic Colony, Sikh Village, Secunderabad, Telangana, 500009, India
auto sweeper in Secunderabad
Report incorrect details



























