



White Printed Tissue Paper
Price: 590.00 INR / Pack
(500.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
750.00 INR /
Weight :
1.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
50
In Stock
Product Specifications
| Material | Paper |
| Color | Pink |
| Size | Variable |
| Ply | Single |
| Floral | |
| Packaging | Bulk |
| Features | Elegant design, High quality, Affordable price, Skin friendly, Durable, Stain-free ink, Antique look, Unique pattern |
| Supply Ability | 1500 Per Day |
| Delivery Time | 2 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Returnable | No |
| Price | 500.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 100 |
| Weight | 1.00 Kilogram |
| Brand Name | Printed Tissue Paper |
| Pkg Box Breadth | 10.00 cm |
| Max Quantity | 100 |
| Mop | 50 |
| Price Type | fixed |
| Min Quantity | 50 |
| Color | White, Pink |
| Pkg Box Height | 10.00 cm |
| Pkg Box Length | 10.00 cm |
| Currency | INR |
| Moq | 50 |
| Packsize | 1 |
| MRP | 750.00 INR |
| GSTIN | 18% |
| Minimum Ordered Packs | 50 |
| Minimum Order Quantity | 50 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
4
Establishment
2019
Working Days
Monday To Saturday
Payment Mode
Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Cheque
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ahmedabad, Gujarat
Proprietor
Mrs Naiya Panchal
Address
Prabhat Textile Pirana Road, Behrampura, Near Electric Grid Station, Ahmedabad, Gujarat, 380022, India
tissue paper in Ahmedabad
Report incorrect details




































