
Printed Tie
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
as per order
Brand Name :
Zedix Tie India
In Stock
Product Specifications
| Material | Silk |
| Dimensions | 57" x 3" |
| Weight | 50g |
| Width | 3" |
| Length | 57" |
| Pattern | Printed |
| Color | Blue |
| Features | Elegant style, Soft fabric, Durable, Easy wash, Lightweight, Versatile, Perfect fit, Printed pattern |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Others, Cheque, Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 10-15 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Sample costs shipping and taxes has to be paid by the buyer |
| Packaging Details | plastic |
| Main Export Market(s) | Australia, North America, Eastern Europe, Africa, Central America, Middle East, South America, Asia |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
12
Establishment
2000
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Mohd. Laeeq
Address
Plot No.D-95, Gali No. - 1, Nehru Vihar, Dayalpur 25 Futa Road, Delhi, Delhi, 110094, India
printed tie in Delhi
Report incorrect details

































