
Printed Sippers
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic,Steel |
| Capacity | 500ml |
| Dimensions | 250x70mm |
| Weight | 200g |
| Color | Red |
| Customizable | |
| Usage | Everyday hydration; promotional events; schools; corporate gifts |
| Features | Leakproof, Portable, Reusable, Customizable, Durable, Convenient, Stylish, Affordable |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
Product Overview
Key Features
Printed Sippers Information:
Minimum Order Quantity:100 Piece
Material:Plastic, Stainless Steel, Aluminium
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Fables has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Bottles from Fables at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Establishment
2007





























