
Printed Sipper Bottle
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Luxorian Buying Redefined
In Stock
Product Specifications
| Material | HDPE & PET |
| Capacity | 500ml |
| Dimensions | 25x7cm |
| Weight | 100g |
| Lid type | Screw Cap |
| Color | Black |
| Print type | Customizable |
| Features | Lightweight design, Easy to carry, Durable material, Leak proof, Customizable prints, Convenient sipping, Scratch resistant |
| Main Domestic Market | Karnataka |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
4
Establishment
2015
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Bengaluru, Karnataka
Name
Mr. Praveena Puttanna
Address
NO 41/1, 1ST FLOOR, JB BLOCK, PIPE LINE, MALLESHWARAM, Bengaluru, Karnataka, 560003, India
drinking water bottle in Bengaluru
Report incorrect details

































