
Printed Pvc Laminated Wall Panel
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Shree Hari Enterprises
In Stock
Product Specifications
| Material | PVC |
| Thickness | 10mm |
| Length | 2440mm |
| Width | 1220mm |
| Weight | 8kg/sheet |
| Surface | Laminated |
| Features | Stylish design, Durable material, Easy installation, Cost effective, Versatile use, Attractive appeal, High quality, Water resistant |
| Payment Terms | Others, Cheque |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | STANDARD |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier
Employee Count
15
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09ACQFS8272E1ZI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09ACQFS8272E1ZI
Ghaziabad, Uttar Pradesh
Proprietor
Mr. Sahil Ahuja
Address
251, Mukund Nagar, Hapur Road, Ghaziabad, Uttar Pradesh, 201001, India
pvc laminated panel in Ghaziabad
Report incorrect details

















