
Printed Mugs - High-quality Ceramic, Durable Design With Attractive Printed Patterns
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Ceramic |
| Dimensions | 3.75" x 3.75" |
| Capacity | 11oz |
| Print Method | Sublimation |
| Handle Type | C-handle |
| Packaging | Individual box |
| Weight | 0.5lbs |
| Features | Durable prints, Customizable, Affordable, High-quality, Attractive designs |
| Payment Terms | Telegraphic Transfer (T/T), Western Union, Paypal, Others |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Spark Box has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Corporate & Promotional Gifts in bulk from Spark Box at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Chennai, Tamil Nadu
Proprietor
Mr. Anand
Address
16, 2nd Street, Co Operative Nagar, Thiruverkadu, Behind Narayana School, Chennai, Tamil Nadu, 600024, India
printed mugs in Chennai
Report incorrect details























