
Printed Mugs
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Ceramic |
| Dimensions | 11oz |
| Print Type | Sublimation |
| Weight | 350g |
| Handle Type | C-handle |
| Capacity | 330ml |
| Packaging | Box |
| Features | Durable, Customizable, Attractive, Affordable, High-quality, Large prints |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ARIHANT GIFT GALLERY has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Corporate & Promotional Gifts in bulk from ARIHANT GIFT GALLERY at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
proprietor
Mr. Rushab
Address
SHOP NO. 4, NIRARA BLDG, S.J.MARG, NEAR STATION, LOWER PAREL (W), Mumbai, Maharashtra, 400013, India
printed mugs in Mumbai
Report incorrect details

























