
Printed Mug - High-quality Ceramic Material | Customizable Design, Perfect For Personal Or Corporate Gifting
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Ceramic |
| Dimensions | 11oz |
| Print Method | Sublimation |
| Capacity | 330ml |
| Handle Type | C-shaped |
| Weight | 350g |
| Packaging | Individual box |
| Features | Customizable, Durable, Affordable, High-quality, Versatile |
Product Overview
Key Features
These provided products are highly essential and accredited among our customers. Apart from this, to serve extreme contentment of our customers, we provide customized solutions for these to our customers.
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Shridher Arts has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Corporate & Promotional Gifts in bulk from Shridher Arts at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06AMCPS5516M1ZQ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AMCPS5516M1ZQ
Gurugram, Haryana
Proprietor
Mr. Bhim Sen
Address
No. 343/11, Rattan Garden, New Colony More, Gurugram, Haryana, 122001, India
Report incorrect details































