
Printed Leather - 100cm X 50cm, Red | Durable, High-quality, Versatile, Digital Print, Ideal For Textile And Garment Production
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Leather |
| Color | Red |
| Thickness | 1-3mm |
| Width | 50cm |
| Length | 100cm |
| Print Type | Digital |
| Usage | Textile goods production;Garment manufacturing;Accessory creation |
| Features | Durable, Attractive, Versatile, High-quality, Affordable |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Melvisharam, Tamil Nadu
Proprietor
Mr. Rizwan Ahamed
Address
No.-14 A, Tiger Street, Melvisharam, Tamil Nadu, 632509, India
printed leather in Melvisharam
Report incorrect details



























