
Printed Laundry Bags
Price: 10.00 INR / Piece
(10.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | Non-woven fabric |
| Dimensions | 40x60cm |
| Weight | 100g |
| Color | Dark Gray |
| Handles | 2 |
| Printing | Screen printing |
| Capacity | 10kg |
| Features | Durable, Washable, Customizable, Lightweight, Portable, Large Capacity |
| Supply Ability | 10000 Per Day |
| Delivery Time | 2 Days |
| Returnable | No |
| Mop | 1 |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Stock Quantity | 5 |
| Currency | INR |
| Moq | 1 |
| Brand Name | INDO ASHA ENTERPRISES |
| Price | 10.00 INR (Approx.) |
| Price Type | fixed |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
95
Establishment
2002
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAPPK7849A1ZH
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAPPK7849A1ZH
New Delhi, Delhi
Marketing Head
Mr Pawan Khanna
Address
B No. 53B/6, Rama Road Industrial Area, New Delhi, Delhi, 110015, India
Report incorrect details





























