
Powder Bottle By Pooja Packaging
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Capacity | 500ml |
| Dimensions | 10x5x15cm |
| Closure | Screw cap |
| Weight | 100g |
| Color | White |
| Packaging | Bulk |
| Features | Durable, Leakproof, Easy to use, Versatile, Affordable, Safe, Convenient |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, POOJA PACKAGING has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bottles in bulk from POOJA PACKAGING at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
2
Establishment
2006
GST NO
27BADPS9437B1ZK
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27BADPS9437B1ZK
Palghar, Maharashtra
Proprietor
Mr. Dattatray Shiledar
Address
5, Tulsi Plaza, Navli Phatak Road, Palghar, Maharashtra, 401404, India
powder bottles in Palghar
Report incorrect details








































