
Poultry Liquid Feed Supplement
Price: 30 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
100 Piece
In Stock
Product Specifications
| Color | Red |
| Packaging | 30-500ml |
| Ingredients | Vitamins A, D3, E, B12, C |
| Selenium | 25 mcg/5ml |
| Biotin | 60 mcg/5ml |
| Form | Liquid |
| Dosage | 2-10ml/animal |
| Features | Stress reduction, Increased yield, Disease prevention, Improved immunity, Essential vitamins, Calcium support |
| Supply Ability | 50 Per Day |
| Delivery Time | 7 Days |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler, Retailer, Dealer, Producer
Employee Count
25
Establishment
1995
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
19ACSPC6890N1ZN
Payment Mode
Cash on Delivery (COD)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 19ACSPC6890N1ZN
Chandannagar, West Bengal
Proprietor
Mr Sailen Chakraborty
Address
B No. 456/297, Pearapore Road, Bidhanpally, Sheoraphuli, Hooghly, Chandannagar, West Bengal, 712223, India
poultry feed in Chandannagar
Report incorrect details









































