
Plastic Bumper
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Length | 1000-1500mm |
| Width | 200-300mm |
| Height | 50-100mm |
| Weight | 2-5kg |
| Usage | Automotive bumper, car repair |
| Features | Impact resistant, Weatherproof, Easy install, Durable design, Variety models |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
650
Establishment
2006
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AALCS0132P1Z1
Certification
ISO 9001-2008
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AALCS0132P1Z1
Chinchwad, Maharashtra
Marketing Manager
Mr Sagar Salunkhe
Address
S. No. 128/3, Telco Road, Sangvi Compound, Mohan Nagar, Chinchwad, Chinchwad, Maharashtra, 411019, India
plastic bumper in Chinchwad
Report incorrect details





























