
Plastic Buffet Dishes
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Color | Clear/Black |
| Diameter | Range 100-200mm |
| Height | Range 20-50mm |
| Weight | Range 50-200g |
| Usage | Serving food buffets, catering events, parties, and restaurants. |
| Packaging | Bulk/Individual |
| Features | Durable, Reusable, Lightweight, Versatile, Affordable, Stackable, Easy Clean |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Mouni Plast has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Plastic Products in bulk from Mouni Plast at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
1996
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Rajkot, Gujarat
Proprietor
Mr. Satish Vasoya
Address
N. H. 8- B, Opposite Galaxy Pump, Bhojpara, Taluka, Mahadev Wadi, Station Road, Gondal, Rajkot, Gujarat, 360311, India
plastic dish in Rajkot
Report incorrect details





































