
Plastic Bottles - Pet Material, 500ml, 25x7x7cm, Purple | Lightweight, Durable, Elegant Design, Eye-catching, Versatile
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
24
Brand Name :
Mahavir Industry
In Stock
Product Specifications
| Material | PET |
| Color | Purple |
| Capacity | 500ml |
| Dimensions | 25x7x7cm |
| Weight | 50g |
| Closure Type | Screw cap |
| Packaging | Shrink wrap |
| Features | Lightweight, Elegant design, Durable, Affordable, Versatile, Eye-catching |
| Main Domestic Market | South India |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
50
Establishment
2009
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
36ADPFS9050A1ZY
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 36ADPFS9050A1ZY
Hyderabad, Telangana
Proprietor
Mr Damodar Soni Sachin
Address
15-4-542, Osmanshahi, Ashok Bazar, Hyderabad, Telangana, 500005, India
plastic bottles in Hyderabad
Report incorrect details









































