
Plastic Bottles By Smart Packaging
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Capacity | 250ml |
| Dimensions | 15x5cm |
| Closure | Screw-on cap |
| Color | Green |
| Weight | 30g |
| Shape | Cylindrical |
| Features | Leakproof, Durable, Versatile, Reusable, Affordable, Lightweight, Food-safe |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Smart Packaging has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bottles in bulk from Smart Packaging at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ernakulam, Kerala
Name
Mr. Mohan
Address
63/2957, Sreepadmam, Ponoth Road, Kaloor, Ernakulam, Kerala, 682017, India
Report incorrect details



































