
Plastic Bottle
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Capacity | 250ml |
| Height | 15cm |
| Diameter | 5cm |
| Color | White |
| Closure | Screw cap |
| Weight | 50g |
| Features | Durable, Versatile, Leakproof, Easy to use, Cost-effective, Lightweight |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, MG PACK has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bottles in bulk from MG PACK at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ano Liosia, Attiki
SALES MANAGER
Mr. Dionisios Giannatos
Address
44TH & 46TH STR. VIOPA, Ano Liosia, Attiki, Greece
plastic bottles in Ano Liosia
Report incorrect details








































