
Pen Holder Set - Leather, Metal Combo, 14cm Pen, 8x6cm Cardholder, Brown | Branding Space, Gift Box, Keychain
Price Trend: 200.00 - 300.00 INR
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
100
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Gift Set |
| Dominant Color | Brown |
| Materials | Leather, Metal |
| Pen Length | 14cm |
| Cardholder Size | 8x6cm |
| Keychain Diameter | 3cm |
| Packaging | Gift Box |
| Weight | 200g |
| Usage | Corporate gifting, client appreciation, employee rewards, promotional giveaways. Ideal for business events and conferences. |
| Features | Premium Gift, Branding Space, Convenient Set, Professional Look, Three Items, Customizable |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Cash in Advance (CID), Cheque |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | If order is confirmed we will reimburse the sample cost |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, GIFT ZONE has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Pen & Pencils in bulk from GIFT ZONE at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Establishment
2012
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Hyderabad, Telangana
Manager
Mr. Prashanth
Address
Plot no 15, saraswathi sadan, road no 1, balaji nagar, BN Reddy nagar. Hyderabad, Telangana, 500079, India
pen holders in Hyderabad
Report incorrect details



































