
Pen Holder - Superior Quality Materials, Elegant Designs & Attractive Shapes
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Height | 10cm |
| Width | 8cm |
| Depth | 6cm |
| Weight | 100g |
| Capacity | 5 pens |
| Features | Elegant design, Durable material, Defect free, Attractive shape, Easy to use |
Product Overview
Key Features
Application areas:
Houses
Hotels
Shops
Features:
Attractive shapes
Elegant designs
Defect free
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, SPIDER PRINTS PVT. LTD. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Advertising Materials from SPIDER PRINTS PVT. LTD. at Trade India quality-assured services.
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Employee Count
100
Establishment
2007
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mira Bhayandar, Maharashtra
Director
Mr. Neiil Parikh
Address
Unit No.1, F/7 Hatkesh Udyog Nagar, Mira Road (East), Mira Bhayandar, Maharashtra, 401104, India
Report incorrect details


























