
Pen Gift Set - Elegant Aesthetic Design, Crack-resistant Durability & Captivating Pattern
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Gift Set |
| Primary Color | Black |
| Pen Material | Metal, Resin |
| Clock Diameter | 50mm |
| Box Dimensions | 200x80x40mm |
| Weight | 300g |
| Packaging | Gift Box |
| Usage | Corporate gifts, executive presents, client appreciation |
| Features | Elegant design, Durable build, Premium pens, Desk clock, Gift ready |
Product Overview
Key Features
Features:
Elevated durability
Captivating pattern
Aesthetic design
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Royals Gift has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Pen & Pencils in bulk from Royals Gift at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2000
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Bengaluru, Karnataka
Proprietor
Mr. Anees Ahmed
Address
No. 19, 1st Floor, 2nd Main, 3rd Cross, Kalasiplyam, Bengaluru, Karnataka, 560002, India
pen gift set in Bengaluru
Report incorrect details



































