
Pen Drives - High-quality Design, Various Colors And Shapes | Eye-catching Finish, Attractive Appearance, Seamless Quality
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | USB Drive |
| Dominant Color | White |
| Interface | USB 2.0 |
| Capacity | 4GB-64GB |
| Material | Silicone |
| Dimensions | 50x25x10 mm |
| Weight | 10g |
| Usage | Data transfer, storage, and promotional giveaways in Karnataka |
| Packaging | Customizable |
| Features | Data storage, Portable, Customizable, Attractive, Reliable |
| FOB Port | Bangalore |
| Payment Terms | Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Cheque, Others |
| Supply Ability | Ready/Customized |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Within a certain price range free samples are available |
| Main Domestic Market | South India |
Product Overview
Key Features
Features:
- Eye catching finish
- Attractive
- Seamless quality
- Noted packaging
We are dealing in only Karnataka.
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, BY AND LARGE CORPORATE SERVICES PVT LTD. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Data Storage Devices from BY AND LARGE CORPORATE SERVICES PVT LTD. at Trade India quality-assured services.
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Employee Count
30
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Bengaluru, Karnataka
Managing Director
Ms. Bhavika Wadhwani
Address
Ground Floor, No. 3, 1503/27, Sri Sai Plaza, 40th Cross,4th T block, Near Central Mall 9th Block - Bus Terminal, Jayangar, Bengaluru, Karnataka, 560076, India
pen drive in Bengaluru
Report incorrect details










































