
Premium Quality Pen Drives - High-grade Raw Material, Sleek Design, Advanced Data Transfer Speeds
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Interface | USB 2.0 |
| Capacity | 16GB-64GB |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 58x18x8 mm |
| Weight | 5 grams |
| Operating temperature | 0-40°C |
| Usage | Data transfer,backup,storage |
| Features | Data storage, Portable, Reliable, Convenient, Affordable |
Product Overview
Key Features
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ahmedabad, Gujarat
VIce president
Mr V.laxmi
Address
410, 4th floor, sukan malll, nr visat petrol pump, Ahmedabad, Gujarat, India
pen drive in Ahmedabad
Report incorrect details










































