
Pen Drive - Durable & Corrosion Resistant | Elegant Design, Flawless Quality Checks
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Capacity | 4GB |
| Interface | USB 2.0 |
| Dimensions | 58 x 18 x 8 mm |
| Weight | 8g |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Usage | Data backup, file transfer, portable storage |
| Features | Data storage, Portable, Reliable, Durable, Fast transfer |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Vimal Stationery has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Data Storage Devices in bulk from Vimal Stationery at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Partner
Mr. Jagdish Aggarwal
Address
Municipal No. 13/14, P. B. Marg, Opposite Mahindra Tower, Worli, Mumbai, Maharashtra, 400013, India
pen drive in Mumbai
Report incorrect details









































