
Pen Drive - Durable Plastic, 32gb Capacity, Usb 3.0 Speed | Easy Data Storage And Transfer
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Interface | USB 2.0 |
| Capacity | 8GB-64GB |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 55x20x10 mm |
| Weight | 5g |
| Color | Purple |
| Usage | Data storage and transfer between computers and other devices |
| Features | Portable storage, Data transfer, Easy usage, Reliable backup, Cost effective |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ZALANI STATIONERY MART has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Data Storage Devices from ZALANI STATIONERY MART at Trade India quality-assured services.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company, Retailer
Employee Count
10
Establishment
1996
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AAAFZ0359B1ZF
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AAAFZ0359B1ZF
Mumbai, Maharashtra
Name
Mr. Ramnik Gala
Address
153, Bhabha Bldg., S. G. Marg, Princess Street, Mumbai, Maharashtra, 400002, India
pen drive in Mumbai
Report incorrect details










































