
Paper Cup
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Paper Cups
In Stock
Product Specifications
| Material | Paper Pulp |
| Dimensions | 8 oz |
| Capacity | 240ml |
| Weight | 20g |
| Color | White |
| Lid | Plastic |
| Packaging | Bulk |
| Features | Leakproof, Durable, Eco-friendly, Affordable, Versatile, Disposable |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ASTA EXIM has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Paper Cups, Plates & Food Trays in bulk from ASTA EXIM at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Chennai, Tamil Nadu
Proprietor
Mr. Mani Kandan
Address
No. 37, Lazarus Church Road, 2nd Lane, R. A. Puram, Chennai, Tamil Nadu, 600028, India
disposable paper cups in Chennai
Report incorrect details





























