
Paper Cup 90ml
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Paper |
| Capacity | 90ml |
| Dimensions | 70x80mm |
| Color | White |
| Weight | 5g |
| Usage | Hot and cold beverages |
| Compliance | Food safe |
| Features | Disposable, Convenient, Eco-friendly, Affordable, 90ml Capacity |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Gurudiksha Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Paper Cups, Plates & Food Trays in bulk from Gurudiksha Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Chennai, Tamil Nadu
Proprietor
Mr. Dhanasekaran S
Address
Plot No.137, Anandha Vinayagar Koil Street, Poompozhilnagar, Chennai, Tamil Nadu, 600062, India
printed paper cups in Chennai
Report incorrect details



































