
Paper Cup 250ml
Price: 40.2 USD
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Capacity | 250ml |
| Material | Paper |
| Color | White |
| Dimensions | 80x90mm |
| Weight | 5g |
| Usage | Beverage dispensing; single-use |
| Compliance | FDA |
| Features | Disposable, Convenient, Affordable, Eco-friendly |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Gurudiksha Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Paper Cups, Plates & Food Trays in bulk from Gurudiksha Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Chennai, Tamil Nadu
Proprietor
Mr. Dhanasekaran S
Address
Plot No.137, Anandha Vinayagar Koil Street, Poompozhilnagar, Chennai, Tamil Nadu, 600062, India
plastic ice cream cups in Chennai
Report incorrect details


































