
Paper Cup
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Paper |
| Color | White |
| Capacity | 200ml |
| Diameter | 7cm |
| Height | 8cm |
| Packaging | 50pcs/pack |
| Usage | Hot and cold beverages |
| Features | Disposable, Convenient, Affordable, Eco-friendly, Versatile |
Product Overview
Key Features
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
20AATFN5813H1Z9
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 20AATFN5813H1Z9
Dhanbad, Jharkhand
Name
Anil Singh
Address
Azad Nagar, Bhuli A Block, Dhanbad, Jharkhand, 828104, India
disposable paper cups in Dhanbad
Report incorrect details























