
Omron H7ec-n - Color: Black
Price: 2750.00 INR / Number
(2750.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Voltage | 12-24 VDC (Battery Operated) |
| Weight (kg) | Approx. 0.065 kg |
| Dimension (L*W*H) | 48mm x 24mm x 50mm |
| Operating Temperature | -10AdegC to 55AdegC |
| Theory | Other, Total Counter |
| Usage | Counters, Industrial Automation |
| Min Setting Time | No Minimum Setting Time |
| Design | Compact DIN 48 x 24mm |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Mop | 1 |
| Brand Name | OMRON |
| Price | 2750.00 INR (Approx.) |
| Returnable | No |
| Price Type | fixed |
| Stock Quantity | 5 |
| Currency | INR |
| Color | Black |
| Moq | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
12
Establishment
2011
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06AAPCS2051R1ZR
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AAPCS2051R1ZR
Gurugram, Haryana
Sales Manager
Mr. Gaurav
Members since
3 Years
Address
1/1, Block-A, Krishna Nagar, Basai Road, Near Enkay Rubber Factory, Gurugram, Haryana, 122001, India
Report incorrect details
































