






Omron E5cb-q1tc Panel Mount Pid Temperature Controller - Color: White & Black
Price: 10874.88 INR / Piece
(9216.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
10874.88 INR / Piece
Weight :
250.00 Gram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Voltage | 100-240V Volt (v) |
| Product Type | PID Temperature Controller |
| Application | Industrial Automation & Process Control |
| Color | white & black |
| Dimension (L*W*H) | 48 x 48 x 100 Millimeter (mm) |
| Usage | Industrial Temperature Control |
| Weight | 250 Grams (g) |
| Type | Electronic |
| Payment Terms | Paypal |
| Supply Ability | 54 Per Month |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Available | No |
| Sample Policy | Sample costs shipping and taxes has to be paid by the buyer |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Height | 8.00 cm |
| Pkg Box Breadth | 10.00 cm |
| Pkg Box Length | 12.00 cm |
| MRP | 10874.88 INR |
| GSTIN | 18% |
| Packsize | 1 |
| Currency | INR |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Price Type | fixed |
| Color | white & black |
| Returnable | No |
| Shipping Type | actual |
| Stock Quantity | 25 |
| Brand Name | Omron |
| Weight | 250.00 Gram |
| Mop | 1 |
| Price | 9216.00 INR (Approx.) |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
12
Establishment
1985
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
06AMVPT0166F1ZP
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AMVPT0166F1ZP
Gurugram, Haryana
Manager
Mr Sumit Sharma
Members since
2 Years
Address
NH 8, Plot No.- 14, Hero Honda Chowk, Sec- 37, Near Hyundai Showroom, Gurugram, Haryana, 122001, India
Report incorrect details





























