
Omron Cp1h Programmable Logic Controller
Price: 10500 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
5 Piece
In Stock
Product Specifications
| Output | Relay |
| Operating Temperature | 0-55C |
| Power Supply | 24V DC |
| Usage | Industrial |
| Product Type | PLC |
| Application | Automation Control |
| Rated Voltage | 24V DC |
| Size | Compact |
| Function | Programmable Logic Controller |
| Color | Black |
| Frequency | 50 Hz |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 100 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
6
Establishment
2020
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09KOTPS7258F1ZT
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09KOTPS7258F1ZT
Gautam Buddh Nagar, Uttar Pradesh
Manager
Mr Jai Prakash Sharma
Address
B No 056, GF, Jagat Farm, Noida, Gautam Buddh Nagar, Uttar Pradesh, 201310, India
Report incorrect details



















