
Nilgiri Tea - Premium Quality Tea Leaves, Free From Artificial Flavors And Preservatives
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Cast iron |
| Color | Brown |
| Capacity | 500ml |
| Dimensions | 15x10x8 cm |
| Weight | 1kg |
| Handle | Metal |
| Lid | Metal |
| Features | Premium quality, Natural flavor, Healthy, Refreshing, Pure, Delicious, Nutritious |
| Payment Terms | Paypal, Others, Western Union, Telegraphic Transfer (T/T) |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Tasty Tea Hub has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Tea in bulk from Tasty Tea Hub at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Name
Mr. Sandeep
Address
K-316/1, Mehrauli-Badarpur Road, Lado Sarai, New Delhi, New Delhi, Delhi, 110030, India
Report incorrect details






























