
Night Vision Camera - Integrated It Infrastructure Solution | Smarter Business Services For Modern Challenges
Price: 2000 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
10 Piece
In Stock
Product Specifications
| Sensor | CMOS |
| Resolution | 1080p |
| IR LEDs | 36pcs |
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 10x5x3 in |
| Power | 12V DC |
| Weight | 1.5kg |
| Features | Clear vision, Night vision, Wide angle, Durable build, Easy install, Remote view |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Chetak Electronics has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Surveillance Equipment from Chetak Electronics at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AGKPJ2663C1ZJ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AGKPJ2663C1ZJ
Pune, Maharashtra
Proprietor
Mr. Sham Jagtap
Address
Sr. No. 7/2, Saidatta Nagar, Dhankawadi, Pune, Maharashtra, 411043, India
night vision camera in Pune
Report incorrect details





































