
Ms Pipe
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Mild Steel |
| Outer Diameter | 25-150 mm |
| Wall Thickness | 2-10 mm |
| Length | 6-12 m |
| Surface Finish | As Rolled |
| Usage | Structural applications, fencing, handrails, and general construction |
| Standards | IS 1239 |
| Features | Durable, High Quality, Easy Fix |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
2000
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Sandeep Goyal
Address
Plot No. 24/23, Gali No.-4, Master Mohalla, Libaspur Delhi, Delhi, 110042, India
ms pipe in Delhi
Report incorrect details


































