
Mobile Multi Charger - Abs Plastic, 1.5m Cable, Black, 5 Ports | Multi-device, Simultaneous Charging, Long Life, Easy Use, Modern Design
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Multi Charger |
| Dominant Color | Black |
| Number of Ports | Five |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Cable Length | 1.5m |
| Material | ABS Plastic |
| Compliance | CE |
| Usage | Charges multiple mobile phones simultaneously |
| Features | Multi-device, Simultaneous charging, Long life, Easy use, Modern design, Cost effective |
Product Overview
Key Features
Features:
a c Modern design
a c Long life
a c Easy to use
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, RA Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from RA Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
2015
GST NO
07CDOPD9918B1ZH
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07CDOPD9918B1ZH
Delhi, Delhi
CEO
Mr. Rahul Singh
Address
Plot No.A-87, Street 4, Vishwakarma Gate, Jagat Puri, Mandoli Road, Shahdara, Delhi, Delhi, 110093, India
mobile charger in Delhi
Report incorrect details




































