
Mobile Khakhra Making Machine 2, Minimum Order Quantity: 1 Piece
Price: 880000.00 INR
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Food Machine |
| Dominant Color | Teal |
| Power | 220V |
| Dimensions | Variable |
| Material | Steel |
| Weight | 150kg |
| Production Capacity | 50kg/hr |
| Usage | Makes khakhras efficiently, suitable for commercial or small-scale production. Mobile for easy transport and setup. |
| Features | Mobile design, Khakhra making, Efficient process, Easy operation, Durable build |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Retailer
Employee Count
50
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24ACYFS8560M1Z2
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24ACYFS8560M1Z2
Surat, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Manager
Mr Divyesh Tailor
Members since
4 Years
Address
175/176, Dattanand Ind Estate, At Bolav(kim), Post Anita, Ta Olpad, Surat, Gujarat, 394110, India
khakhra making machine in Surat
Report incorrect details


























